środa, 10 października 2012

Opis postaci :

♥ Alex Night :
Wygląd :
Ma blond, proste, średnie włosy z grzywką na bok. Ma niebieskie oczy. Ubiera się jak nastolatka, ale ma  w sobie to coś.
Ogólne :
Ma 15 lat. Jej ulubionym tekstem jest " Ogarnij się " i " LOL ". Jej rodzice właśnie zginęli. Jej najlepszą kumpelą jest Victoria. Chodzi ona do innej klasy, ale z nią najlepiej się plotkuje o chłopakach. Znajomi mówią do niej po prostu Alex,albo Marian.

♥ Jade Bone :
Wygląd :
Ma średnie brązowe włosy. Ma niebieskie oczy. Rzadko kiedy nosi sukienki i spódniczki. Zazwyczaj ubiera się jak przeciętna nastolatka, ale ma coś w sobie.
Ogólne :
Ma młodszego brata Patrica. Jej dobrą przyjaciółką jest Nathalie. Ma 15 lat. Znajomi mówią do niej po prostu Jade. Lubi mówić " To masz problem ".

♥ Nathalie Harrison :
Wygląd :
Ładna niebieskooka dziewczyna. Ma ciemne, długie blond włosy. Jej styl także jest jak zwykłej nastolatki, ale ma w sobie to coś.
Ogólne :
Ma starszego o 3 lata brata Lucasa. Ma 15 lat. Znajomi mówią do niej Nati, Harry albo Natula. Jej ulubionym tekstem jest " Aha ". Jej dobrą kumpelą jest Jade.

♥ Emma Packet :
Wygląd :
Ma średnie blond włosy, niebieskie oczy. Ubiera się jak każda nastolatka. Niedługo chce sobie zrobić grzywkę.
Ogólne :
Ma 15 lat. Jej ulubionym tekstem jest "  Aha spoko ". Znajomi mówią do niej Em, albo Ździchu. Jej najlepszą kumpelą jest Eleonor.

♥ Eleonor Sparrow :
Wygląd :
 Ma krótkie brązowe włosy. Ma niebieskie oczy. Ubiera się jak każda nastolatka. Tak samo jak Emma chce zrobić sobie grzywkę.
Ogólne :
Ma 15 lat. Jej ulubionym tekstem jest " Dobra, ja nic nie mówię ". Znajomi mówią do niej El, albo Stefan. Jej najlepszą kumpelą jest Emma.

♥ Jacob Malik :
Wygląd :
Ma blond włosy z grzywką. Dosyć długie jak na chłopaka. Ubiera się jak każdy chłopak. Ma niebieskie oczy.
Ogólne :
Ma 15 lat. Jego ulubionym tekstem jest " łoł " albo "lol" . Znajomi mówią do niego Jac. Jego najlepszym kumplem jest Dave.

♥ Daniel Rose :
Wygląd :
Ma długie < do pasa > blond włosy. Ubiera się jak każda dziewczyna, ale ma w sobie to coś. Ma niebieskie oczy.
Ogólne :
Ma 15 lat. Jej ulubionym tekstem jest  " Nice ". Znajomi mówią do niej Dan, albo róża. Jej najlepszą przyjaciółką jest Ashley.

♥ Ashley Moon :
Wygląd :
Ma długie < do pasa > brązowe włosy i brązowe oczy. Ubiera się jak każda nastolatka, ale ma w sobie coś z paniusi.
Ogólne :
Ma 15 lat. Lubi się rządzić. Jej ulubionym tekstem jest " Buahahahahahaha ". Znajomi mówią do niej Ash. Jej najlepszą przyjaciółką jest Ddaniel. Ma chłopaka Jacka.

♥ Jack Caros :
Wygląd :
Według prawie wszystkich dziewczyn Jack jest najprzystojniejszym chłopakiem w liceum. Ma czarne, krótkie włosy, brązowe oczy. Ubiera się jak model i jest zapatrzony w siebie
Ogólne :
Ma 16 lat. Jego ulubionym tekstem jest " UuUuUuUu LADY :* " . Znajomi mówią do niego po prostu Jack. Ma dziewczynę Ashley.

♥ Megan Biber :
Wygląd:
 Hym. Co by tu powiedzieć. Ma długie blond włosy, niebieskie, a raczej szare oczy. Ubiera się jak pani profesor i nosi okulary.
Ogólne :
Ma 15 lat. Jej ulubionym tekstem jest " Żal mi cię ! ". " Znajomi " mówią do niej Meg. Jej najlepszą kumpelą jest ...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz